::Inici >XXXI TORNEIG DE FUTBOL BASE - 2011 >RESULTATS I CLASSIFICACIONS

RESULTATS I CLASSIFICACIONS

Tots el resultats dia a dia

DIA HORA CATEGORIA GRUP COMPETICIÓ CAMP SUP GOLS EQUIP EQUIP GOLS
    dimecres dia 20 d'abril                
20-abr 18:00 Prebenjamí B LLIGA PRELIMINAR 1A A 3 C.F. CANONJA B C.D. LA FLORESTA 0
20-abr 18:00 Prebenjamí C LLIGA PRELIMINAR 1B A 1 C.F. CANONJA C C.F. LA POBLA DE MONTORNÉS 1
20-abr 18:35 Benjamí C LLIGA PRELIMINAR 1A A 0 C.F. CANONJA C C.D.C. TORREFORTA 10
20-abr 18:35 Aleví C LLIGA PRELIMINAR 1B A 2 C.F. CANONJA C C.F. VILASECA 1
20-abr 19:15 Infantil B LLIGA PRELIMINAR 1 A 0 C.F. CANONJA B C.D.C. TORREFORTA 6
20-abr 20:00 Cadet B LLIGA PRELIMINAR 1 A 1 C.F. CANONJA B CLUB GIMNÀSTIC 2
    dijous dia 21 d'abril                
21-abr 10:00 Prebenjamí A LLIGA PRELIMINAR 1A A   C.F. CANONJA A C.E. CONSTANTÍ NP
21-abr 10:00 Prebenjamí D LLIGA PRELIMINAR 1B A 6 C.D.C. TORREFORTA C.F. CAMBRILS 0
21-abr 10:30 Benjamí B LLIGA PRELIMINAR 1A A 0 C.F. CANONJA B U.E.B. SANTES CREUS 7
21-abr 10:30 Benjamí A LLIGA PRELIMINAR 1B A 2 C.F. CANONJA A E.F. SAN PEDRO Y SAN PABLO 5
21-abr 11:10 Benjamí D LLIGA PRELIMINAR 1A A 5 E.F. LA PASTORETA C.D. LA FLORESTA 0
21-abr 11:10 Prebenjamí B LLIGA PRELIMINAR 1B A 3 C.F. CANONJA B C.F. VILASECA 0
21-abr 11:45 Aleví B LLIGA PRELIMINAR 1A A 0 C.F. CANONJA B C.D.C. TORREFORTA 4
21-abr 11:45 Aleví A LLIGA PRELIMINAR 1B A 1 C.F. CANONJA A E.F. LA PASTORETA 1
21-abr 12:25 Aleví D LLIGA PRELIMINAR 1A A 1 CAMBRILS UNIÓ U.E.B. SANTES CREUS 3
21-abr 12:25 Prebenjamí D LLIGA PRELIMINAR 1B A 1 U.E.B. SANTES CREUS C.D.C. TORREFORTA 1
21-abr 13:05 Cadet A LLIGA PRELIMINAR 1 A 1 C.F. CANONJA A ESCOLA VALLS FUTBOL 2
                     
21-abr 15:30 Prebenjamí A LLIGA PRELIMINAR 1A A NP C.D. MORELL C.E. CONSTANTÍ NP
21-abr 15:30 Prebenjamí C LLIGA PRELIMINAR 1B A 1 E.F. LA PASTORETA C.F. LA POBLA DE MONTORNÉS 0
21-abr 16:00 Benjamí A LLIGA PRELIMINAR 1A A 2 E.F. SAN PEDRO Y SAN PABLO C.D. MORELL 0
21-abr 16:00 Benjamí D LLIGA PRELIMINAR 1B A 2 C.F. CAMBRILS C.D. LA FLORESTA 0
21-abr 16:40 Benjamí B LLIGA PRELIMINAR 1A A 0 U.D. ALMERIA U.E.B. SANTES CREUS 6
21-abr 16:40 Aleví C LLIGA PRELIMINAR 1B A 3 C.F. BAIX CAMP C.F. VILASECA 3
21-abr 17:15 Benjamí C LLIGA PRELIMINAR 1A A 0 C.F. VILASECA C .D.C. TORREFORTA 6
21-abr 17:15 Aleví B LLIGA PRELIMINAR 1B A 0 C.F. CAMBRILS C.D.C. TORREFORTA 6
21-abr 17:55 Cadet B LLIGA PRELIMINAR 1 A 3 CLUB GIMNÀSTIC U.D. ALMERÍA 1
21-abr 18:40 Cadet A LLIGA PRELIMINAR 1 A 5 ESCOLA VALLS FUTBOL C.F. ICOMAR 0
21-abr 19:30 Infantil A LLIGA PRELIMINAR 1 A 0 C.E. VENDRELL U.D. ALMERÍA 6
21-abr 20:10 Infantil B LLIGA PRELIMINAR 1 A 0 C.F. CANONJA B U.E.B. SANTES CREUS 6
21-abr 20:55 Aleví A LLIGA PRELIMINAR 1A A NP E.F. SAN PEDRO Y SAN PABLO E.F. LA PASTORETA  
21-abr 20:55 Aleví D LLIGA PRELIMINAR 1B A 0 C.D. LA FLORESTA U.E.B. SANTES CREUS 10
    divendres dia 22 d'abril                
22-abr 9:30 Benjamí C LLIGA PRELIMINAR 1A A 3 C.F. CANONJA C C.F. VILASECA 1
22-abr 9:30 Benjamí B LLIGA PRELIMINAR 1B A 1 C.F. CANONJA B U.D. ALMERÍA 5
22-abr 10:05 Aleví C LLIGA PRELIMINAR 1A A 2 C.F. CANONJA C C.F. BAIX CAMP 2
22-abr 10:05 Aleví B LLIGA PRELIMINAR 1B A 3 C.F. CANONJA B C.F. CAMBRILS 2
22-abr 10:45 Cadet B LLIGA PRELIMINAR 1 A 0 C.F. CANONJA B U.D. ALMERÍA 7
22-abr 11:30 Infantil A LLIGA PRELIMINAR 1 A 0 C.F. CANONJA A U.D. ALMERÍA 2
22-abr 12:15 Infantil B LLIGA PRELIMINAR 1 A 3 C.D.C. TORREFORTA U.E.B. SANTES CREUS 1
22-abr 12:55 Cadet A LLIGA PRELIMINAR 1 A 2 C.F. CANONJA A C.F. ICOMAR 2
22-abr 13:45 Prebenjamí B LLIGA PRELIMINAR 1A A 0 C.D. LA FLORESTA C.F. VILASECA 10
22-abr 13:45 Prebenjamí C LLIGA PRELIMINAR 1B A 1 C.F. CANONJA C E.F. LA PASTORETA 1
                     
22-abr 15:30 Prebenjamí A LLIGA PRELIMINAR 1A A   C.F. CANONJA A C.D. MORELL NP
22-abr 15:30 Prebenjamí D LLIGA PRELIMINAR 1B A 6 U.E.B. SANTES CREUS C.F. CAMBRILS 0
22-abr 16:00 Benjamí A LLIGA PRELIMINAR 1A A 1 C.F. CANONJA A C.D. MORELL 1
22-abr 16:00 Benjamí D LLIGA PRELIMINAR 1B A 2 E.F. LA PASTORETA C.F. CAMBRILS 0
22-abr 16:40 Aleví A LLIGA PRELIMINAR 1A A G C.F. CANONJA A E.F. SAN PEDRO Y SAN PABLO NP
22-abr 16:40 Aleví D LLIGA PRELIMINAR 1B A 5 CAMBRILS UNIÓ C.D. LA FLORESTA 0
22-abr 17:15 Infantil A LLIGA PRELIMINAR 1 A 0 C.F. CANONJA A C.E. VENDRELL 2
22-abr 18:00 Benjamí SEMIFINAL 1 COPA CONSOLACIÓ 1A A 5 C.F. CANONJA A C.F. CANONJA B 0
22-abr 18:00 Benjamí SEMIFINAL 2 COPA CONSOLACIÓ 1B A 2 C.F. VILASECA C.D. LA FLORESTA 1
22-abr 18:35 Aleví SEMIFINAL 1 COPA CONSOLACIÓ 1A A NP E.F. SAN PEDRO Y SAN PABLO C.F. CAMBRILS  
22-abr 18:35 Aleví SEMIFINAL 2 COPA CONSOLACIÓ 1B A 1 (2P) C.F. VILASECA C.D. LA FLORESTA 1 (1P)
22-abr 19:15 Cadet SEMIFINAL 1 TROFEU S. SEBASTIÀ 1 A 1 (1P) ESCOLA VALLS FUTBOL U.D. ALMERÍA 1 (2P)
22-abr 20:00 Cadet SEMIFINAL 2 TROFEU S. SEBASTIÀ 1 A 0 CLUB GIMNÀSTIC C.F. CANONJA A 1
22-abr 20:50 Prebenjamí SEMIFINAL 1 COPA CONSOLACIÓ 1A A NP C.D. MORELL C.D. LA FLORESTA G
22-abr 20:50 Prebenjamí SEMIFINAL 2 COPA CONSOLACIÓ 1B A 3 C.F. POBLA MONTORNÉS C.F. CAMBRILS 0
    dissabte dia 23 d'abril                
23-abr 9:30 Prebenjamí SEMIFINAL 1 COPA CANONJA 1A A NP C.E. CONSTANTÍ C.F. VILASECA G
23-abr 9:30 Prebenjamí SEMIFINAL 2 COPA CANONJA 1B A 0 C.F. CANONJA C C.D.C. TORREFORTA 6
23-abr 10:00 Benjamí SEMIFINAL 1 COPA CANONJA 1A A 0 C.D. MORELL U.D. ALMERIA 3
23-abr 10:00 Benjamí SEMIFINAL 2 COPA CANONJA 1B A 2 (2P) C.F. CANONJA C C.F. CAMBRILS 2(3P)
23-abr 10:40 Aleví SEMIFINAL 1 COPA CANONJA 1A A 2 E.F. LA PASTORETA C.F. CANONJA B 0
23-abr 10:40 Aleví SEMIFINAL 2 COPA CANONJA 1B A 2 C.F. BAIX CAMP CAMBRILS UNIÓ 1
23-abr 11:15 Prebenjamí SEMIFINAL 1 TROFEU S. SEBASTIÀ 1A A 1 (2P) C.F. CANONJA A C.F. CANONJA B 1 (3P)
23-abr 11:15 Prebenjamí SEMIFINAL 2 TROFEU S. SEBASTIÀ 1B A 1 E.F. LA PASTORETA U.E.B. SANTES CREUS 2
23-abr 11:50 Benjamí SEMIFINAL 1 TROFEU S. SEBASTIÀ 1A A 1 E.F. SAN PEDRO Y SAN PABLO U.E.B. SANTES CREUS 4
23-abr 11:50 Benjamí SEMIFINAL 2 TROFEU S. SEBASTIÀ 1B A 1(2P) C.D.C. TORREFORTA E.F. LA PASTORETA 1 (1P)
23-abr 12:25 Aleví SEMIFINAL 1 TROFEU S. SEBASTIÀ 1A A 1 C.F. CANONJA A C.D.C. TORREFORTA 4
23-abr 12:25 Aleví SEMIFINAL 2 TROFEU S. SEBASTIÀ 1B A 0 C.F. CANONJA C U.E.B. SANTES CREUS 5
23-abr 13:05 Infantil SEMIFINAL 1 TROFEU S. SEBASTIÀ 1 A 4 U.D. ALMERIA U.E.B. SANTES CREUS 0
                     
23-abr 15:30 Prebenjamí 3r.i 4rt. COPA CONSOLACIÓ 1A A NP C.D. MORELL C.F. CAMBRILS G
23-abr 15:30 Prebenjamí FINAL COPA CONSOLACIÓ 1B A 0 C.D. LA FLORESTA C.F. POBLA MONTORNÉS 3
23-abr 16:00 Infantil SEMIFINAL 2 TROFEU S. SEBASTIÀ 1 A 3 C.D.C. TORREFORTA C.E. VENDRELL 1
23-abr 16:45 Benjamí 3r.i 4rt. COPA CONSOLACIÓ 1A A 1 C.F. CANONJA B C.D. LA FLORESTA 2
23-abr 16:45 Benjamí FINAL COPA CONSOLACIÓ 1B A 6 C.F. CANONJA A C.F. VILASECA 1
23-abr 17:20 Aleví 3r.i 4rt. COPA CONSOLACIÓ 1A A NP E.F. SAN PEDRO Y SAN PABLO C.D. LA FLORESTA G
23-abr 17:20 Aleví FINAL COPA CONSOLACIÓ 1B A 1 C.F. CAMBRILS C.F. VILASECA 0
23-abr 18:00 Prebenjamí 3r.i 4rt. COPA CANONJA 1A A NP C.E. CONSTANTÍ  C.F. CANONJA C G
23-abr 18:00 Benjamí 3r.i 4rt. COPA CANONJA 1B A 2 (2P) C.D. MORELL C.F. CANONJA C 2 (3P)
23-abr 18:35 Aleví 3r.i 4rt. COPA CANONJA 1A A 0 C.F. CANONJA B CAMBRILS UNIÓ 2
23-abr 18:35 Prebenjamí 3r.i 4rt. TROFEU S. SEBASTIÀ 1B A 1 C.F. CANONJA A E.F. LA PASTORETA 3
23-abr 19:15 Cadet 3r.i 4rt. TROFEU S. SEBASTIÀ 1 A 1 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB GIMNASTIC 0
23-abr 20:00 Infantil 3r.i 4rt. TROFEU S. SEBASTIÀ 1 A 2 (1P) U.E.B. SANTES CREUS C.E. VENDRELL 2 (3P)
23-abr 20:45 Infantil FINAL COPA CANONJA 1 A 5 C.F. CANONJA A C.F. CANONJA B 0
23-abr 21:25 Cadet FINAL COPA CANONJA 1 A 2 C.F. ICOMAR C.F. CANONJA B 1
    diumenge dia 24 d'abril                
24-abr 9:30 Prebenjamí FINAL COPA CANONJA 1A A   C.F. VILASECA C.D.C. TORREFORTA  
24-abr 9:30 Prebenjamí FINAL TROFEU S. SEBASTIÀ 1B A 0 C.F. CANONJA B U.E.B. SANTES CREUS 1
24-abr 10:05 Benjamí 3r.i 4rt. TROFEU S. SEBASTIÀ 1A A 3 E.F. SAN PEDRO Y SAN PABLO E.F. LA PASTORETA 0
24-abr 10:05 Benjamí FINAL COPA CANONJA 1B A 4 U.D. ALMERIA C.F. CAMBRILS 0
24-abr 10:45 Infantil FINAL TROFEU S. SEBASTIÀ 1 A 3 U.D. ALMERIA C.D.C. TORREFORTA 0
24-abr 11:30 Cadet FINAL TROFEU S. SEBASTIÀ 1 A 0 (3P) U.D. ALMERIA C.F. CANONJA A 0 (2P)
24-abr 12:20 Aleví FINAL COPA CANONJA 1A A 1 E.F. LA PASTORETA C.F. BAIX CAMP 3
24-abr 12:20 Aleví 3r.i 4rt. TROFEU S. SEBASTIÀ 1B A 0 C.F. CANONJA A C.F. CANONJA C 2
24-abr 13:00 Benjamí FINAL TROFEU S. SEBASTIÀ 1A A 5 U.E.B. SANTES CREUS C.D.C. TORREFORTA 1
24-abr 13:00 Aleví FINAL TROFEU S. SEBASTIÀ 1B A 2 C.D.C. TORREFORTA U.E.B. SANTES CREUS 1